SLUŽBY

 

Nabízíme levné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek (Buňka, dva pokoje se společnou koupelnou a WC). K základnímu vybavení pokoje patří vestavěná skříň, válenda s úložným prostorem, polička, noční stolek, lampička, stůl a židle.  Po dohodě je možné pokoj dovybavit vlastním nábytkem a TV.

K našim povinnostem patří poskytování čistého ložního prádla, praní a jeho pravidelná výměna. Ve všední dny provádíme uklíd na pokojích, včetně luxování a vynášení odpadků. Každé patro ubytovny nabízí kuchyň vybavenou el. sporákem.

Recepce s nepřetržitým provozem 24 h poskytuje drobný prodej nápojů, cigaret, pochutin a hygienických potřeb. Součástí ubytovacího zařízení je restaurace, kde denně nabízíme hotová i minutková jídla. Hosté ubytovny mohou využívat parkoviště ve dvoře.

 

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Přijeďte si k nám odpočinout a my se postaráme o Vaše pohodlí po celou dobu Vašeho pobytu. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


 


Kontakt

TRIX, spol. s r.o.

Hlavní 2930/114, 141 00 Praha 4
GPS: 50°2'50.507"N, 14°29'23.892"E


volejte nonstop
+420 724 851 827